Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nieruchomości - FURMAN

Aleja Piastów 5 Piła

Mapa

67 351 50...

67 351 50 50

794 073 333

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

furman24.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Sandra Schaefer
  • Katarzyna Pudłowska
  • Marta Walińska
  • +18

O nas

Nieruchomości Furman zostały założone w 1992 roku przez Krzysztofa Furmana. Firma jest jedną z pierwszych działających na rynku nieruchomości w regionie pilskim. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, w kolejnych latach poszerzyliśmy swoją działalność o nowe produkty. Aktualnie w ramach Grupy Furman świadczymy usługi w trzech sektorach, którymi są:

- pośrednictwo i obrót nieruchomościami

- wycena nieruchomości

- pośrednictwo kredytowe

Wprowadzając kolejne usługi staliśmy się pionierem na rynku lokalnym w zakresie kompleksowej obsługi klientów i osiągnęliśmy dominującą pozycję wśród istniejących biur obrotu nieruchomościami.

Grupa Furman wyróżnia się na tle innych firm z uwagi na wieloletnie doświadczenie, długofalowe planowanie rozwoju i profesjonalizm, tak więc nasze motto Doświadczenie buduje zaufanie oparte jest na solidnych filarach.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do występowania na rynku nieruchomości:

uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego (świadectwo nr 696 Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dawne Ministerstwo Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa). Uprawnienia te posiadamy od marca 1994 roku.
licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami (licencja nr 354 Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast)
biegły sądowy w zakresie obrotu nieruchomościami
biegły rewident wpisany na listę Ministra Finansów (nr 905/5437)

Naszym klientom zapewniamy 100 % BEZPIECZEŃSTWO zawieranych transakcji.

Czynimy to przede wszystkim poprzez:

w związku z wykonywaniem zawodu pośrednika oraz rzeczoznawcy majątkowego jesteśmy objęci ochroną ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnoprawnej,
długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości (działamy od 1992 roku).
regularnie uczestniczymy w sympozjach i kursach specjalistycznych,

Jesteśmy członkami następujących organizacji zawodowych:

Polska Federacja Rynku Nieruchomości
Wielkopolskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych
Kujawsko Pomorskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Chcesz sprzedać nieruchomość?

251

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Nieruchomości - FURMAN

Filtruj

990 000 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 951 m²

Siedlisko W otoczeniu przyrody- wyszynki gm. Budzyń nowa niższa cena ! Co powiesz na miejsce, gdzie poranek zaczynasz kawą na tarasie z widokiem na...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 071 m²

Dom wolnostojący W słomkach na sprzedaż dom położony blisko jeziora, w spokojnej okolicy Poranna kawa na tarasie z widokiem na taflę...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 958 zł60,51 m² 7 287,36 zł/m²

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na I piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym I komórką lokatorską W nowym bloku Z windą...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szamocin,wielkopolskie

1 200 000 zł144,79 m² 8 287,87 zł/m²

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Wyjątkowy dom W szamocinie ! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od malowniczego jeziora. Wolnostojący,...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:934 m²

Nieruchomość dla osób poszukujących przestronnego domu w spokojnej okolicy. Dodatkowo duży teren za domem i własne wejście do lasu. Nowa...

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł102 m² 3 676,47 zł/m²

Sandra Schaefer

Sandra Schaefer

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Dom W otoczeniu lasów | duża działka | stodoła | cisza I przestrzeń Dzierżążno Małe , gmina Wieleń Na sprzedaż nieruchomość położona...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł135,56 m² 7 007,97 zł/m²

Joanna Turczyn-Behrendt

Joanna Turczyn-Behrendt

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Dom na sprzedaż - Budzyń Oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 107,76 m , położony na nowym osiedlu...

Szczegóły ogłoszenia

664 990 zł66,50 m² 9 999,85 zł/m²

Patrycja Wojciechowska

Patrycja Wojciechowska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3-pokojowe | 66,50 m2 | Piła, ul. Targowa Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone mieszkanie, które łączy nowoczesność z klimatem...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,05 m² 8 802,35 zł/m²

Marcin Barański

Marcin Barański

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 68,05 m | Piła - Osiedle Górne Na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł82,40 m² 8 968,45 zł/m²

Patrycja Szulc

Patrycja Szulc

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu górnym ! 4 pokoje o pow. 82,4 m 2 , IV piętro, winda, 2 balkony! możliwość dokupienia miejsca postojowego...

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł150 m² 6 193,33 zł/m²

Patrycja Szulc

Patrycja Szulc

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 467 m²

Nowa cena! dom jednorodzinny - piła osiedle motylewo pow. użytkowa 150 m 2 , 5 pokoi, działka 2467 m 2 , garaż z pom. gospodarczym, pięknie...

Szczegóły ogłoszenia

24 600 000 zł277 265 m² 88,72 zł/m²

Katarzyna Pudłowska

Katarzyna Pudłowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Blisko 28 ha gotowego terenu inwestycyjnego z mpzp na sprzedaż w Czarnkowie (wielkopolska). Na sprzedaż teren, który w tej skali pojawia się...

Szczegóły ogłoszenia

110 166 zł854 m² 129 zł/m²

Joanna Turczyn-Behrendt

Joanna Turczyn-Behrendt

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 854 m - Konstantynowo, gm. Chodzież Idealna pod budowę wymarzonego domu! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 498 m² 116,15 zł/m²

Katarzyna Pudłowska

Katarzyna Pudłowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka niezabudowana w Białej, gmina Wieleń Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, niezabudowaną działkę o powierzchni 1498 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł132,86 m² 8 422,40 zł/m²

Marcin Barański

Marcin Barański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

NA sprzedaż - nowoczesny dom jednorodzinny W szydłowie Powierzchnia użytkowa: 132,86 m | Powierzchnia działki: 761 m | Rok budowy: 2023...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,42 m² 8 784,68 zł/m²

Marcin Barański

Marcin Barański

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga: na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura (w tym najnowsze oferty oraz więcej...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł124,40 m² 4 815,11 zł/m²

Marcin Barański

Marcin Barański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej- czarnków Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 124,4m 2....

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,66 m² 9 849,98 zł/m²

Marcin Barański

Marcin Barański

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z balkonem o pow. 50,7 m - nowe budownictwo z 2020r. Piła - Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia Na...

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł54,24 m² 5 328,17 zł/m²

Katarzyna Pudłowska

Katarzyna Pudłowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie położone w sercu Piły, w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł29,80 m² 11 073,83 zł/m²

Przemysław Grzelak

Przemysław Grzelak

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam, do kupienia 1 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , blisko tramwaju głogowska/hetmańska, znajdujące się na poznańskim...

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,70 m² 6 302,52 zł/m²

Michał Paterski

Michał Paterski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe O pow. 35,7M2 piła - śródmieście, al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł61,40 m² 3 583,06 zł/m²

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal użytkowy W centrum ryczywołu Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 61,40 m 2...

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44,14 m² 72,50 zł/m²

Hanna Szulc-Wnęk

Hanna Szulc-Wnęk

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61,75 m² 48,58 zł/m²

Marta Szulc-Lenkowska

Marta Szulc-Lenkowska

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu eleganckiego apartamentu położonego w apartamentowcu przy ulicy Kościelnej 33 na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,75 m² 6 965,03 zł/m²

Patrycja Szulc

Patrycja Szulc

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Piła, os. Staszyce, ul. Rogozińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,70 m² 10 268,46 zł/m²

Marta Szulc-Lenkowska

Marta Szulc-Lenkowska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy,...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł115,06 m² 5 205,98 zł/m²

Marta Szulc-Lenkowska

Marta Szulc-Lenkowska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zapraszam Państwa do zakupu bliźniaka w stanie deweloperskim położonym w Mieściskach, gmina Duszniki, powiat szamotulski. Brak prowizji od strony...

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł111,63 m² 5 186,78 zł/m²

Marta Szulc-Lenkowska

Marta Szulc-Lenkowska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

1 400 zł28,40 m² 49,30 zł/m²

Patrycja Szulc

Patrycja Szulc

Profesjonalny Agent

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia Centrum Piły 1 pokój o pow. 28,4 m 2 , VIII piętro, balkon najem okazjonalny! na wynajem mieszkanie zadbane, słoneczne...

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł67,25 m² 7 360,59 zł/m²

Joanna Turczyn-Behrendt

Joanna Turczyn-Behrendt

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie 67,25 m - Margonin Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67,25 m , położone...

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł1 594 m² 179,42 zł/m²

Katarzyna Pudłowska

Katarzyna Pudłowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Czarnkowa o powierzchni 1594 m2. Dojazd drogą utwardzoną. Media -prąd, gaz, woda, kanalizacja oraz...

Szczegóły ogłoszenia

87 600 zł876 m² 100 zł/m²

Katarzyna Kanabaj

Katarzyna Kanabaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - przy Szamocinie Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , w bezpośrednim sąsiedztwie obszaru Natura...

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 722 m² 69,11 zł/m²

Sandra Schaefer

Sandra Schaefer

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 444/7 - 1722 m - 119 000 zł Rychlik - działka z warunkami zabudowy w spokojnym miejscu, blisko udogodnień Dom w otoczeniu...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

288 600 zł48,10 m² 6 000 zł/m²

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na III piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym , komórką lokatorską W nowym bloku Z windą...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł106,10 m² 5 466,54 zł/m²

Michał Paterski

Michał Paterski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Czarnków okolice - Sarbka Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym , położona na działce o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł163 m² 4 104,29 zł/m²

Iwona Kulczyńska

Iwona Kulczyńska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż w Wągrowcu na ulicy Straszewskiej Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny w zabudowie zwartej do częściowego wykończenia...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

Urszula Kowalska

Urszula Kowalska

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wprowadzenia od zaraz. B ez czynszu do administracji. Kawalerka, wilda/dębiec (blisko tramwaju i autobusu). Przystanek tramwajowy: "wspólna"...

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł6 800 m² 70 zł/m²

Ela Kwiatkowska

Ela Kwiatkowska

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. 6800 m2, ( działka gruntu nr 185 w Lędyczku ) zgodnie ze studium uwarunkowań położona na terenie przeznaczonym pod...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,20 m² 13 272,43 zł/m²

Iwona Kulczyńska

Iwona Kulczyńska

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Nieduży dom po kapitalnym remoncie nad Jeziorem Kobyleckim sauna, stacja ładowania samochodów elektrycznych, sąsiedztwo lasu i jeziora Przedmiotem...

Szczegóły ogłoszenia

266 370 zł2 049 m² 130 zł/m²

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części oleśnicy (gmina chodzież) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 2049 m 2...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
    • 8
    • ...
  • Następna
Zamknij